Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Avalon Organics

( ilość produktów: 2 )

Avalon Organics jest marką zaangażowaną w promocję naturalnej, czystej i bezpiecznej pielęgnacji skóry. Każdy produkt jest wytwarzany ze składników organicznych, takich jak zioła, ekstrakty roślinne i naturalne oleje. Avalon Organics stosuje misję świadomej pielęgnacji dla swoich klientów, marki i naszej planety.

Od 1994 roku Avalon Organics starannie pracuje nad tworzeniem wyjątkowych, czystych i efektywnych produktów pielęgnacyjnych. Inspirują się naturą i szanują jej wyjątkowość, dlatego wszystkie składniki używane w produkcji kosmetyków są w 100% wegetariańskie. Testowanie na zwierzętach jest niedopuszczalne na jakimkolwiek etapie produkcji. Avalon Organics pragnie tworzyć kosmetyki bezpieczne, naturalne i skuteczne. W 2012 roku firma rozpoczęła szczególny etap – wszystkie ich produkty odznaczają się jakością potwierdzoną certyfikatem NSF/ANSI 305.

W produktach Avalon Organics stosowane są składniki bezpieczne i skuteczne, takie jak witaminy C i E, Q10, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z zielonej herbaty, naturalne oleje i masła roślinne (jojoba, ogórecznik, słodkie migdały, masło kakaowe) oraz organiczne olejki esencjonalne ze skórki pomarańczy i cytryny.

„Świadoma pielęgnacja” jest zasadą, na której opierają się wszystkie działania podejmowane w Avalon Organics. Odzwierciedla ona zaangażowanie w kreowaniu niezwykłego asortymentu nowych i udoskonalonych produktów, które są czyste i bezpieczne, jednocześnie skupiając się na polepszaniu ich skuteczności i zwiększaniu pozytywnych efektów, które przynosi naturalna pielęgnacja ciała. Misja Avalon Organics jest jednocześnie pasją osób tworzących tę markę.

pixel