Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maski do włosów

( ilość produktów: 6 )

Maski są jednym z najbardziej regenerujących włosy preparatem. Jest to jeden z najbardziej popularnych kosmetyków, który pomaga dbać o włosy i wpłynąć na ich zdrowy wygląd. Zdecydowanie wyróżniają się intensywnym działaniem i zauważalnym efektem. Z uwagi na fakt, iż włosy są dla wielu kobiet ozdobą, chcemy, by wyróżniały się niepowtarzalnym blaskiem, gęstością i sprężystością. Zawartość naturalnych masek do włosów wykorzystuje unikatowe składniki o wysokich właściwościach pielęgnacyjnych. W zależności od doboru naturalnych składników, dzięki szerokiej ofercie z łatwością znajdziemy maskę, która odpowiada naszej strukturze włosa. Rozmaite właściwości naturalnych składników mają szerokie działanie w pielęgnowaniu włosów, a poza odpowiednim nawilżeniem wpływają na ochronę przed uszkodzeniami, odbudowę struktury włosów, regenerację, odżywienie czy zwiększenie objętości.

Maski do włosów – właściwości

Naturalne maski do włosów charakteryzuje przede wszystkim brak zawartości szkodliwych dla włosów substancji w postaci chemicznych barwników czy innych związków, które wysuszają i niszczą włosy. Skład naturalnych masek do włosów wyróżnia się z pewnością licznymi minerałami, witaminami i odpowiednim stosunkiem protein, humektantów oraz emolientów, które mają duży wpływ na pielęgnację. Skład rozmaitych olejków do włosów oraz naturalnych składników o pielęgnacyjnych właściwościach pomaga odbudować zniszczoną strukturę włosa. Co więcej, używanie naturalnych masek do włosów pomaga w rozczesywaniu poplątanych włosów dzięki głęboko nawilżającym substancjom. Szeroka oferta proponuje różnego rodzaju maski, w tym z podziałem na konkretne działanie oraz różniące się od siebie niepowtarzalnym zapachem. Możliwość wyboru masek o owocowej czy kwiatowej woni pobudza zmysły i relaksuje podczas domowej pielęgnacji.

Maski do włosów – podsumowanie

Dbając o włosy, warto pamiętać o odpowiednim nawilżeniu. Maski do włosów wyróżniają się intensywnym działaniem, dlatego rezultaty są natychmiastowo zauważalne. Poza wpływem na zdrowy wygląd, użycie masek pomaga z łatwością rozczesać najbardziej splątane włosy. Wszystko dzięki naturalnej zawartości składników o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych. Maski do włosów są preparatem polecanym zdecydowanie wszystkim kobietom, dla których kondycja włosów i ich blask jest niezwykle ważny. Szeroka oferta oraz niepowtarzalny zapach naturalnych masek do włosów pozwala na niepowtarzalny relaks podczas pielęgnacji.

Marka
pixel