Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ajurweda

( ilość produktów: 7 )

Kosmetyki ajurwedyjskie to grupa produktów, których skład oparty jest na naturalnych substancjach takich jak wyciągi z ziół i roślin, które dzięki swoim właściwościom sprawiają, że nasza skóra, ciało i włosy cieszą się lepszym wyglądem i kondycją. Kluczem do sukcesu w kosmetykach ajurwedyjskich jest ich naturalny skład.

Dlaczego warto stosować kosmetyki ajurwedyjskie?

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego warto stosować kosmetyki ajurwedyjskie, koniecznie zapoznaj się z ich licznymi zaletami. Są to m. in.:

  • Skład oparty tylko i wyłącznie na naturalnych wyciągach i substancjach, bez sztucznych barwników,
  • Produkty zapewniają pozytywne nastawienie i oddziałują na naszą osobowość,
  • Poprawiają kondycje włosów, skóry i paznokci.

Ajurwerda – co to?

Pod tym tajemniczym terminem kryją się tysiące lat starożytnego systemu medycznego, który rozwinął się w Indiach. To właśnie stamtąd rozpowszechnił się na resztę świata, a dziś znajduje odzwierciedlenie w kosmetykach i pielęgnacji. Ajurwerda to pełen system zasad i założeń, których przestrzeganie pozwoli zachować równowagę pomiędzy naszym ciałem i duszą. Kosmetyki ajurwedyjskie pełne są aromatycznych składników, które nie tylko działania na naszą skórę, ale także pielęgnują i koją zmysły. Bardzo ważnym elementem tej ideologii są oleje, których duży wybór znajdziesz w naszym sklepie Helfy.pl!

Pokaż tylko
pixel