Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Alba Botanica

( ilość produktów: 17 )

Alba Botanica® tworzy naturalne, w 100% wegetariańskie produkty przyjazne dla Ciebie, innych ludzi oraz całej naszej planety. Oznacza to, że nie stosuje w swoich produktach parabenów, sulfatow i ftalanów. Kosmetyki Alba Botanica® są naturalnie skuteczne i bezpieczne dla Ciebie i środowiska. Opakowania kosmetyków zostały wyprodukowane przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu. Produkty Alba Botanica® zostały stworzone przy użyciu wyjątkowych składników organicznych, takich jak oleje z orzechów kukui i makadamia, olej kokosowy , olej różany, ekstrakty z ananasa, papai, mango i imbiru, ekstrakt z liści aloesu, proteiny sojowe i migdałowe, witaminy A, E i B5.

Misja
Misją Alba Botanica® jest tworzenie piękna. Produkty tej marki są naturalne, całkowicie wegetariańskie i przyjazne dla środowiska. Alba Botanica® oferuje szeroki wybór produktów stworzonych z naturalnych składników roślinnych, stworzonych tak, aby jak najlepiej pielęgnować i spełniać potrzeby Twojej skóry i włosów.

Alba Botanica® jest zaangażowana w promowanie zdrowia i szczęścia wszystkich naszych futrzastych przyjaciół, dlatego nigdy nie testuje swoich produktów ani jakichkolwiek składników na zwierzętach. Tworzy piękno poprzez zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko na każdym etapie swojej działalności, od uprawy do gotowego produktu.

Przyłącz się do kampanii piękna. Możesz pomóc chronić naszą planetę teraz i dla przyszłych pokoleń.

Produkty
Produkty Alba Botanica® zawierają składniki naturalne, organiczne i cruelty-free. Są w 100% wegetariańskie. Firma stara się stworzyć ofertę kosmetyków o jak najdoskonalszych recepturach dla maksymalnej skuteczności i pozytywnego wpływu zarówno na skórę, jak i włosy. Przy produkcji kosmetyków, firma korzysta z doskonałości składników dostarczanych przez Matkę Naturę – bogatych olejków z roślin i orzechów, wosków roślinnych, naturalnych ekstraktów ziołowych i czystych olejków eterycznych.

Bezpieczeństwo
Produkty Alba Botanica® są tworzone bez użycia składników takich jak: parabeny, sulfaty, ftalany, sztuczne barwniki, glikol propylenowy, aliminium, olej mineralny (parafina), petrolatum, oksybenzon, PABA, nano-cząsteczki, DEA, MEA, TEA, PEG-i i pochodne PEG-ów, składniki powiązane z uwalniaczami 1,4-dioksanu i formaldehydu.

Firma nie stosuje składników testowanych na zwierzętach ani pochodzenia zwierzęcego pozyskanych w jakikolwiek sposób. Ogranicza użycie produktów związanych ze zwierzętami do tych, które zostały stworzone naturalnie i nie będą miały przyszłego pożytku dla zwierząt, np. wosk pszczeli .

Dzięki użyciu materiałów recyklingowych w opakowaniach, ograniczono emisję dwutlenku węgla o równowartość zużycia ponad 52 tysięcy litrów benzyny, lub rocznej ilości dwutlenku węgla wiązanego przez las sosnowy lub jodłowy o powierzchni 26,2ha.

Pokaż tylko
pixel