Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Likwidacja sklepów i WYPRZEDAŻ - nawet do 70% taniej
Jesteś z Wrocławia? Zapraszamy Cię do jednego ze sklepów Helfy we Wrocławiu: przy ul. Hubskiej 81b lub Św. Mikołaja 40. Jeszcze tylko jutro trwają tam wyprzedaże sięgające nawet 70%! To idealna okazja, by wyposażyć się w kosmetyczne zapasy albo zrobić prezenty w stylu last minute. :)
Czytaj więcej
Dzień Darmowej Dostawy w Helfy!
Aby ułatwić Wam prezentowe zakupy, organizujemy dla Was Dzień Darmowej Dostawy. Wszystkie paczki, niezależnie od sposobu płatności i dostawy, dotrą do Was za darmo przy zakupach od kwoty 50 zł.
Czytaj więcej
Postanowiliśmy zostać Mikołajem:) Rozdajemy prezenty!
Coraz częściej kupujecie u nas prezenty dla najbliższych. A my mamy coś dla Was! Do każdego zamówienia od 80 zł dołączamy prezent: hydrolat z dzikiej śliwy Mohani! Nie poprzestajemy jednak tylko na tym, bo do każdego zamówienia od 160 zł dodajemy jeszcze prezent-niespodziankę!
Czytaj więcej
Świąteczne Ekotyki: 3... 2... 1... Start!
Ho, ho, ho! Nadszedł czas świątecznych inspiracji. Znajdziesz je u nas na Ekotykach onlajn. Tylko w dniach 5-7 grudnia produkty pielęgnacyjne twoich ulubionych marek kupisz z 15% rabatem. Wśród nich pachcnące Świętami i choinką kosmetyki, które sprawią wiele przyjemności twoim bliskim.
Czytaj więcej
pixel