Natura Siberica

Natura Siberica to rosyjska marka kosmetyczna stworzona w 2007 roku. Jej twórcy jako pierwsi zdecydowali się wykorzystać bogactwo dobroczynnych składników roślinnych pochodzących prosto z terenów okołosyberyjskich do produkcji naturalnych kosmetyków. Zioła i rośliny będące bazą dla ekologicznej produkcji pochodzą z zasobów natury, a zbierane są w naturalnych warunkach wzrostu (tzw. wild harvesting). Unikalny i prozdrowotny charakter roślin z tych terenów zawdzięcza się niezwykłemu klimatowi, w którym rosną.


Surowa zima, upalne lato i silne wiatry spowodowały, iż dziko rosnąca roślinność ma w sobie wiele witalności i waleczności, które są niezbędne dla przetrwania w tak surowym klimacie. Naturalna selekcja decyduje o tym, że rośliny i zioła, które dotrwają do okresu zbiorów, to te najbardziej wytrzymałe i bogate w substancje odżywcze egzemplarze. Kosmetyki Natura Siberica otrzymywane ze składników pochodzenia naturalnego, bazują na olejkach eterycznych, ekstraktach ziołowych oraz tłoczonych na zimno olejach.


Nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. Czystość receptur Natura Siberica gwarantowana jest przez europejskie certyfikaty ECOCERT i ICEA oraz COSMOS standard AISBL.

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl