Avalon Organics

Avalon Organics® jest marką zaangażowaną w promocję naturalnej, czystej i bezpiecznej pielęgnacji skóry. Każdy produkt jest wytwarzany ze składników organicznych takich jak zioła, ekstrakty roślinne i naturalne oleje. Avalon Organics® stosuje misję świadomej pielęgnacji dla swoich klientów, marki i naszej planety.

O Avalon Organics

Od 1994 roku Avalon Organics® starannie pracuje nad tworzeniem wyjątkowych, czystych i efektywnych produktów pielęgnacyjnych. Inspirują się naturą i szanują jej wyjątkowość, dlatego wszystkie składniki używane w produkcji kosmetyków są w 100% wegetariańskie. Testowanie na zwierzętach jest niedopuszczalne na jakimkolwiek etapie produkcji. Avalon Organics® pragnie tworzyć kosmetyki bezpieczne, naturalne i skuteczne. W 2012 roku firma rozpoczęła szczególny etap – wszystkie ich produkty odznaczają się jakością potwierdzoną certyfikatem NSF/ANSI 305.

W produktach Avalon Organics® stosowane są składniki bezpieczne i skuteczne, takie jak witaminy C i E, Q10, ekstrakt z aloesuZ liści aloesu. Działa nawilżająco, chłodząco i kojąco na skórę. , ekstrakt z zielonej herbaty, naturalne oleje i masła roślinne (jojoba, ogórecznik, słodkie migdały, masło kakaoweUzyskuje się przez wytłoczenie tłuszczu z nasion kakaowca. Nawilża, wygładza i natłuszcza skórę, dzięki antyutleniaczom niweluje wolne rodniki. Pomaga w zredukowaniu rozstępów oraz rozjaśnieniu blizn. ) oraz organiczne olejki esencjonalne ze skórki pomarańczy i cytryny.

Bezpieczeństwo

Standard NSF/ANSI 305 został stworzony specjalnie dla produktów pielęgnacyjnych zawierających składniki organiczne. Nie jest to standard dotyczący produktów żywnościowych, dlatego jest szczególnie dopasowany do specyfiki i wagi procesów i składników stosowanych w kosmetyce.

Standard ten stanowi, że produkty określane mianem „zawierających składniki naturalne”, muszą składać się w przynajmniej 70% ze składników pochodzenia organicznego. Pozostałe składniki mogą nie być dostępne w organicznej formie pozyskanej naturalnie, lecz ich bezpieczeństwo dla środowiska i przyszłego użytkownika musi zostać potwierdzone. Standard ten jest potwierdzany przez QAI (Quality Assurance International), które jest niezależnym stowarzyszeniem certyfikującym. Klienci Avalon Organics®  mogą być pewni, że produkty potwierdzone certyfikatem NSF/ANSI 305 są bezpieczne i naturalne.

Misja


Misją Avalon Organics® jest „Świadoma pielęgnacja” (Consciousness in Cosmetics®). Skóra, jako największy organ ludzkiego ciała, powinna być traktowana w sposób szczególny. Wiele składników, które dotykają naszej skóry, jest bezpośrednio przez nią wchłanianych do organizmu. Dlatego kosmetyki, których używamy, powinny być czyste i naturalne, wykonane ze składników zarówno skutecznych, jak i bezpiecznych.

„Świadoma pielęgnacja” jest zasadą, na której opierają się wszystkie działania podejmowane w Avalon Organics®. Odzwierciedla ona zaangażowanie w kreowaniu niezwykłego asortymentu nowych i udoskonalonych produktów, które są czyste i bezpieczne, jednocześnie skupiając się na polepszaniu ich skuteczności i zwiększaniu pozytywnych efektów, które przynosi naturalna pielęgnacja ciała. Misja Avalon Organics® jest jednocześnie pasją osób tworzących tę markę.

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl