Nowoczesna pielęgnacja arabska

To jest na tyle, jeśli chodzi o sztandarowe i klasyczne przykłady pielęgnacji kobiet arabskich, natomiast fakt jest taki, iż na chwilę obecną te metody są często wypierane przez metody nowsze, tzn. zamiast hammamów pojawiają się takie jakby spa, one są nieco droższe i tam wykonuje się dokładnie te same zabiegi z tym, że już nie peelinguje się ciała gąbką, tylko zwyczajnym peelingiem gruboziarnistym czy jakimś kwasem. Ciało nawilża się balsamami bądź maskami chemicznymi. Depilację coraz częściej przeprowadza się za pomocą pasków flizelinowych, ale dalej nakłada się na skórę pastę cukrową, tylko już w innej konsystencji, bardziej przypominającą wosk, która nie odrywa się sama, tylko trzeba nakleić ten pasek. Czyli to jest taki aspekt, który jednak zostaje.

Faktem jest, że kobiety arabskie niesamowicie dbają o siebie i uważam, że jest to rzecz, którą spokojnie możemy brać za przykład, gdyż takie gruntowne oczyszczenie siebie raz na 20 dni sprawia, że tak naprawdę przez cały okres swojego życia jesteśmy zadbane. W efekcie nasze ciała są w bardzo dobrej kondycji i też psychicznie jesteśmy w stanie bardziej odpocząć.

Mam nadzieję, że film przypadł Wam do gustu i tematyka również. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania bądź np. prośby odnośnie tematyki przyszłych filmów – piszcie, najchętniej w komentarzach na dole. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę bardzo miłego dnia.

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl