Olejek kokosowy Vatika 150 ml właściwości - pytania i odpowiedzi

Jeśli chcesz lepiej poznać ten produkt, umożliwiamy Ci
kontakt z Klientami
, którzy go kupili.

Zobacz dotychczasową dyskusję na jego temat
lub zadaj nowe pytanie.

Pytanie: 
Nie mam dużego doświadczenia z olejami. Poradźcie proszę, w jaki sposób skutecznie zmyć olejek kokosowy z włosów i jaki szampon użyć do tego? dziękuję:)
Obrazek użytkownika magdalenka.hyla
Odpowiedź:
magdalenka.hyla

Ja nie miałam nigdy problemów, żeby zmyć olej z włosów - obojętnie jakiego szamponu bym nie używała :). Najlepsze są na pewno szampony lekkie, nieobciążające. Ja lubię serię Crystaliste z firmy Kerastase. Ale używałam też innych szamponów i nie było kłopotu ze zmyciem.

Obrazek użytkownika aDuch
Odpowiedź:
aDuch

Oczywiście najłatwiej spienić na naolejowanych włosach szampony z większą ilością detergentów (zwłaszcza SLES), ale w zasadzie każdy szampon się nadaje. Trzeba nabrać wprawy - na początku może się zdarzyć, że olej zostanie niedomyty na jakimś paśmie włosów, ale po kilku myciach problem mija. Jest też trik ułatwiający mycie: przed nałożeniem szamponu wmasować we włosy odżywkę. Pozwoli to zemulgować olej, który następnie dużo łatwiej zmyje się szamponem.

Obrazek użytkownika anuska562
Odpowiedź:
anuska562

Ja też dopiero zaczynam przygodę z olejami do włosów.Jest to mój pierwszy olejek zakupiony w tym sklepie.na swoje włosy zastosowałam go tylko raz i bez problemu zmyłam szamponem używanym na codzień (mam łuszczycę,więc używam specjalistycznych szamponów). Stosowałam tez ten olejek na włosy 2-letniej córki, bo ma loki ciężkie do rozczesania i do zmycia użyłam dziecięcego szamponu. Poradził sobie bardzo dobrze:). Mam nadzieję że odrobinę pomogłam:)

Obrazek użytkownika Ketoprofen
Odpowiedź:
Ketoprofen

Ja osobiście używam zwykłego aptecznego z SLS, ale wówczas myję włosy niewielką ilością i tylko jeden raz - albo nakładam go tylko na skórę głowy, a na długość włosów delikatny Facelle Intima. Wbrew pozorom ten płyn ze zmyciem Vatiki radzi sobie doskonale, a włosy są po nim mięciutkie i delikatne. Przynajmniej przy moich włosach tworzy z Vatiką zgraną parę... :)

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl