Henna Khadi Popielaty Brąz opinie

5
Obrazek użytkownika Anita

Henna khadi.Popielaty brąz.

Kupuję już chyba z 5 opakowanie.Henna nadaje delikatny brąz bez odcieni rudości. Dla mnie super.
5
Obrazek użytkownika Małgorzata Maria

Henna Khadi Popielaty Brąz

Nareszcie doczekałam się swojego koloru. Od kilku ładnych lat używam Henny Khadi, zaczęłam od jasnego brązu, (tonacja ciepła), przeszłam na orzechowy (jednak w tonacji chłodnej bardziej mi do twarzy :) Po raz pierwszy użyłam popielatego brązu - i to jest to! Jestem bardzo zadowolona! Ten kolor dla mnie to strzał w 10! chłodny odcień brązu z popielatymi refleksami... Dziękuję Khadi :)
5
Obrazek użytkownika skowronica

Henna Khadi Popielaty Brąz

Była to pierwsza henna jaką użyłam do własnoręcznej koloryzacji włosów po wcześniejszym farbowaniu chemicznym. Farbę sporządziłam według instrukcji i wskazówek jakie znalazłam na stronie producenta. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ilość proszku do sporządzenia farby, którą rozrobiłam w zaparzonej czarnej herbacie o temperaturze nie przekraczającej 50 st Celsjusza. Po naniesieniu farby owinęłam włosy w kokon z foli i ręcznika, po czym pozostawiłam na 2 godziny. Po upływie tego czasu włosy wypłukałam pod bieżącą wodą. Otrzymany efekt był niesamowity! Włosy były miękkie i widocznie odżywione. Kolor rewelacyjny! Zarówno pokrył odrosty, jak i wyrównał koloryt również na końcówkach, które były rozjaśniane. W moim przypadku nie wystąpiły odcienie zieleni ani inne możliwe efekty z racji wcześniejszego potraktowania włosów środkami chemicznymi. Jestem zadowolona z produktu i na pewno sięgnę po tą farbę przy okazji kolejnej koloryzacji.
4
Obrazek użytkownika Małgorzata

ładny brąz

polecam
5
Obrazek użytkownika Marta

Khadi popielaty brąz

Farba ziołowa khadi jak zwykle świetna. Kolor na moim ciemnym brązie wyszedł zimny, bardzo błyszczący. Warto wiedzieć że farba pokrywa siwe włosy, niestety różnią się odcieniem od włosów ciemnych , są w odcieniu rudym. Całość wygląda bardzo naturalnie. Polecam.
5
Obrazek użytkownika Kamila

Henna Khadi Popielaty Brąz

Aplikacja, jak to przy farbach naturalnych, w rytmie modnego slow. Nie da się przyspieszyć procesu, zielona papka potrafi się czasem osypać, dlatego warto solidnie przeczytać instrukcję obsługi i się do niej zastosować. Efekt bardzo ładny, gdzieniegdzie wciąż rudawy, ale raczej w odcieniu zimnego kasztanowego niż ogniście rudego. Zdecydowanie do polecenia.
Pokaż więcej komentarzy
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl