Henna Khadi Popielaty Brąz opinie

5
Obrazek użytkownika Joanna

Farba, która wzmacnia włosy

To moja pierwsza koloryzacja tego typu farbą. Postępowałam zgodnie z instrukcją dołączoną przez producenta. Kolor wyjściowy: spłukany Loreal Casting Creme Gloss 300 (od dłuższego czasu farbowałam tylko odrost) z 1,5 cm odrostem w kolorze mysi blond. Zaraz po pierwszym spłukaniu papki z włosów odrost miał zielonkawy kolor ale już po 24h nabrał właściwego koloru (choć był nieco jaśniejszy i zafarbowałam sam czubek głowy jeszcze raz). Włosy były bardzo przesuszone. Czekałam 48h by umyć je z użyciem szamponu i odżywki. Spodziewałam się niezwykłego połysku... który u mnie nie był powalający. Lepszy połysk uzyskałam po porządnym olejowaniu włosów. Ale zauważýłam, że włosy są mocniejsze i o wiele mniej ich wypada. Kolor wyszedł bardzo ciemny, głęboki brąz, bez bordowych refleksów (farbę trzymałam na głowie przez 1,30h). Ogólnie jestem zadowolona i zostanę przy tej farbie.
5
Obrazek użytkownika bozenamat

Re: Henna Khadi Popielaty Brąz

Świetna naturalna farba do włosów o doskonałej jakości. Wcześniej używałam jej w kolorze orzechowy brąz, gdyż był to jak dotąd najchłodniejszy odcień. Ale dopiero popielaty brąz to jest rzeczywiście strzał w dziesiątkę, jak słusznie stwierdził ktoś powyżej. Farba wygląda bardzo naturalnie, farbuję nią włosy raz w miesiącu i to najzupełniej wystarcza. Z moich włosów prawie wcale się nie wypłukuje, a myję je codziennie.
5
Obrazek użytkownika Agnieszka Mystkowska

Piękne

Super kolor. Właśnie taki jaki chciałam. Włosy odżywione i bardzo błyszczące.
5
Obrazek użytkownika Kasia

Farba khadi popielaty brąz

Jestem bardzo zadowolona z tej farby, dosyć dobrze pokrywa siwe włosy, nie trzeba stosować dwustopniowegi farbowania. Na moich włosach, z natury ciemnych kolor wychodzi dosyć ciemny o raczej chłodnym odcieniu. Włosy ładnie się błyszczą i sprawiają wrażenie jakby było ich więcej. Jedyna wadą jest to że dosyć szybko się zmywa. Ja farbuje włosy co dwa tygodnie ale głównie odrosty więc jedno opakowanie starcza na 3 razy. Zaznaczam że jestem alergikiem i jestem uczulona na wszelkiego rodzaju farby z dodatkiem składnika chemicznego. Farby khadi to jedyne farby które mnie nie uczulają.
5
Obrazek użytkownika Anita

Henna khadi.Popielaty brąz.

Kupuję już chyba z 5 opakowanie.Henna nadaje delikatny brąz bez odcieni rudości. Dla mnie super.
5
Obrazek użytkownika Małgorzata Maria

Henna Khadi Popielaty Brąz

Nareszcie doczekałam się swojego koloru. Od kilku ładnych lat używam Henny Khadi, zaczęłam od jasnego brązu, (tonacja ciepła), przeszłam na orzechowy (jednak w tonacji chłodnej bardziej mi do twarzy :) Po raz pierwszy użyłam popielatego brązu - i to jest to! Jestem bardzo zadowolona! Ten kolor dla mnie to strzał w 10! chłodny odcień brązu z popielatymi refleksami... Dziękuję Khadi :)
5
Obrazek użytkownika skowronica

Henna Khadi Popielaty Brąz

Była to pierwsza henna jaką użyłam do własnoręcznej koloryzacji włosów po wcześniejszym farbowaniu chemicznym. Farbę sporządziłam według instrukcji i wskazówek jakie znalazłam na stronie producenta. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ilość proszku do sporządzenia farby, którą rozrobiłam w zaparzonej czarnej herbacie o temperaturze nie przekraczającej 50 st Celsjusza. Po naniesieniu farby owinęłam włosy w kokon z foli i ręcznika, po czym pozostawiłam na 2 godziny. Po upływie tego czasu włosy wypłukałam pod bieżącą wodą. Otrzymany efekt był niesamowity! Włosy były miękkie i widocznie odżywione. Kolor rewelacyjny! Zarówno pokrył odrosty, jak i wyrównał koloryt również na końcówkach, które były rozjaśniane. W moim przypadku nie wystąpiły odcienie zieleni ani inne możliwe efekty z racji wcześniejszego potraktowania włosów środkami chemicznymi. Jestem zadowolona z produktu i na pewno sięgnę po tą farbę przy okazji kolejnej koloryzacji.
4
Obrazek użytkownika Małgorzata

ładny brąz

polecam
5
Obrazek użytkownika Marta

Khadi popielaty brąz

Farba ziołowa khadi jak zwykle świetna. Kolor na moim ciemnym brązie wyszedł zimny, bardzo błyszczący. Warto wiedzieć że farba pokrywa siwe włosy, niestety różnią się odcieniem od włosów ciemnych , są w odcieniu rudym. Całość wygląda bardzo naturalnie. Polecam.
5
Obrazek użytkownika Kamila

Henna Khadi Popielaty Brąz

Aplikacja, jak to przy farbach naturalnych, w rytmie modnego slow. Nie da się przyspieszyć procesu, zielona papka potrafi się czasem osypać, dlatego warto solidnie przeczytać instrukcję obsługi i się do niej zastosować. Efekt bardzo ładny, gdzieniegdzie wciąż rudawy, ale raczej w odcieniu zimnego kasztanowego niż ogniście rudego. Zdecydowanie do polecenia.
Pokaż więcej komentarzy
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl