Masło makadamia 100 g opinie

5
Obrazek użytkownika Lilu

Ratunek dla suchej skóry

Polecam dla skóry suchej i szorstkiej. Skóra jest po nim nawilżona i dobrze napięta. Stosuję co drugi dzień, na zmianę z balsamami "lżejszymi". Jak na masło rozprowadza się całkiem dobrze, ładnie pachnie.
5
Obrazek użytkownika A8art

Ratunek dla cery suchej!

Uwielbiam ten produkt! Bardzo pomógł mojej skórze. Mam suchą skórę z tendencją do wyprysków. Masło uspokoiło temat i pięknie ją natłuszcza. Już nie mam uczucia, że w ciągu dnia muszę dołożyć krem , że skóra się ściąga, a to było normą. Używałam wielu kremów z profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. To masło jest dla mnie numerem jeden! Kocham i polecam! Opakowanie wystarczyło mi na 2,5 miesiąca przy smarowaniu twarzy, szyi (czasem też dekoltu) rano i wieczorem. Ps. Masło najpierw rozcieramy w łapkach :) Zamówiłam kolejne opakowanie! :) :)
5
Obrazek użytkownika Anita

Uwielbiam.

To moje 2 opakowanie. I z pewnością będą następne. Madełko po rozgrzsniu w dłoniach,super się wchłania. Bardzo dobrze nawilża skórę.Ciało staje się lekkie i delikatne. Polecam.
5
Obrazek użytkownika Yonathe

Re: Masło makadamia 120 ml

Zużyłam pierwsze opakowanie i z zadowoleniem zamówiłam kolejne. Sprawdza się to co zostało przedstawione w opisie. Moja skóra jest niezwykle sucha i wymagająca lecz masło makadamia poradziło sobie z zadaniem świetnie. 120 ml dla całego ciała wystarcza na kilka razy, mimo to jestem zdania, że warto zainwestować w ten produkt. Dobrze nawilża i zabezpiecza skórę. Polecam :)
5
Obrazek użytkownika alicja kogut

polecam

polecam
Pokaż więcej komentarzy
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl