Masło babassu 100 g opinie

4
Obrazek użytkownika Ewa

Pożądany

To masełko cieszy się u mnie powodzeniem. Będę musiała kupić niedługo kolejne opakowanie, bo podbiera mi go syn. Używam go do ciała i często na noc do skórek wokół paznokci, ładnie zmiękcza i natłuszcza. Trochę się rozwarstwia w pudełku, ale w sumie mi to nie przeszkadza. Bezzapachowy. Do włosów jeszcze nie używałam, ale na pewno nada się do olejowania.
4
Obrazek użytkownika Helena Trojanska

Re: Masło babassu 120 ml

Masło zmienia konsynstencję w temperaturze pokojowej ,nie jest płynne ,ale dobrze się wtedy rozsmarowuje, niewyczuwalny zapach.Dobrze natłuszcza skórę suchą,do smarowania ciała bardzo dobry.Mogę go polecić,jeszcze za krótko na efekt,myślę że będzie dość wydajne.Ważne ,że się wchłania i nie zostawia tłustej powłoki.
1
Obrazek użytkownika vincentina

niezadowolona

Jestem zawiedziona tym produktem - na opakowaniu jest napisane, że to masło - ale w moim słoiczku jest po prostu tłusty płyn. Schowałam do lodówki, żeby trochę zgęstniało i zrobił się taki kamień, że nie dało się używać... W temperaturze pokojowej rozpuszcza się całkowicie do stanu ciekłego - nie ma tego nawet jak nałożyć - po prostu wylewa się ze słoiczka. Nakładam odrobinę na dłonie - bardzo długo się wchłania, więc raczej sprawdza się jedynie do smarowania na noc. Efekt ok, ale konsystencja beznadziejna.
4
Obrazek użytkownika Elwira

Polecam

Masło polecam do suchej, ale nie bardzo suchej skóry. Minusem może być to, że trzeba chwilę poczekać, żeby móc je dodrze rozsmarować. Słabo wyczuwalny zapach.
Pokaż więcej komentarzy
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl