Perfumy w kremie? Stosowanie i zalety

Powiązane

Produkty

Perfumy w kremie w mosiężnym puzderku - Patchouli
cena: 29,00 zł
cena w : 26,10 zł
Minimalna cena możliwa do uzyskania
w programie rabatowym I love Helfy.
Dowiedz się więcej o programie >>
dostępność:
average

Perfumy w Kremie.

Choć perfumy w takiej formie wydają się nowością, w orientalnych krajach stosowane są od wieków. TheCurlyGal w swoim filmie opowiada o ich pochodzeniu, stosowaniu oraz zaletach. Porównuje także do powszechnie stosowanych perfum opartych na zawiesinie wodno-alkoholowej. Prezentuje przy tym swoje ulubione orientalne marki. Zapraszamy w zmysłową podróż w świat indyjskich i arabskich zapachów.

Perfumy w formie kremu, past, maści i różnego rodzaju dziwnych, zawiesistych mazideł w małych pojemniczkach stanowią formę perfum znaną tak naprawdę od starożytności i jedną z pierwszych, jakie miały miejsce. Nie jest to więc nic nowego i też nie sądzę, żeby ktoś z Was zupełnie nie znał takiej formy zapachów do ciała. Zauważyłam natomiast, że ostatnimi czasy obserwuje się pewien trend powrotu do tego typu nieco starszych form zapachów.

Wszechobecne perfumy w postaci wód alkoholowych cieszą się, nie to, że coraz mniejszym zainteresowaniem, oczywiście, że nie, ale coraz częściej okazuje się, że nie są na tyle satysfakcjonujące, jak inne formy perfum. Mówię to ze swojego własnego doświadczenia – osoby, która po pierwsze ma uczulenie na alkohol, więc przy okazji pryskania się zwykłą wodą toaletową czy perfumami, w 90% firm i przypadków, bez absolutnie żadnego znaczenia czy z dolnej, czy z najwyższej półki, mam po prostu bardzo silną alergię kontaktową. Ponadto, żadne perfumy w takiej formie wody czy nawet eliksiru perfumowego, sięgającego do 30-50% zawartości perfumy w perfumach, nie są w stanie utrzymać się na mojej skórze, po prostu taka moja uroda i dlatego też jakiś czas temu, ładnych parę lat temu, zaczęłam szukać różnych alternatyw.

Mówiłam wcześniej o perfumach olejowych, które są moimi ulubionymi i zdecydowanie są alternatywą, był to zdaje się film Kosmetyki arabskie nr 2. Natomiast wydaje mi się, że jeszcze nie mówiłam o perfumach w kremie. W związku z tym, że otrzymuję coraz więcej pytań na temat perfum w formie olejowej i różnych innych alternatyw dla takich klasycznych perfum sprayowych, zdecydowałam się zrobić film o perfumach w kremie.

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl