Indyjska pielęgnacja włosów - Olej Amla

Powiązane

Produkty

Amla - olejek do włosów 200 ml
cena: 16,50 zł
cena w : 14,85 zł
Minimalna cena możliwa do uzyskania
w programie rabatowym I love Helfy.
Dowiedz się więcej o programie >>
dostępność:
full
Olejek Amla Jasmine
cena: 16,90 zł
cena w : 15,21 zł
Minimalna cena możliwa do uzyskania
w programie rabatowym I love Helfy.
Dowiedz się więcej o programie >>
dostępność:
good
Olejek do włosów Amla Gold 300 ml
cena: 23,90 zł
cena w : 21,51 zł
Minimalna cena możliwa do uzyskania
w programie rabatowym I love Helfy.
Dowiedz się więcej o programie >>
dostępność:
good

fgo4FeXxp5w

Olej Amla to ulubiony olej kobiet z Indii. Zawiera wyciąg z owoców amla (amalakiRoślina ta występuje w Północnych i Południowo-Zachodnich Indiach. Jest używana w wielu klasycznych ajurwedyjskich preparatach z powodu odmładzających właściwości. Wzmacnia serce, układ odpornościowy oraz układ oddechowy - jest bardzo pomocna w przypadkach astmy czy gruźlicy. Jest najbogatszym znanym źródłem witaminy C oraz długotrwałym antyoksydantem. Amla ma również niesamowite właściwości wpływające na zdrowie i piękno włosów. Wzmacnia cebulki, przeciwdziała wypadaniu włosów. Najczęściej stosowana jest jako olejek, który odżywia i wygładza włosy nadając im piękny połysk. - agrestu indyjskiego). Sprawia, że włosy są wzmocnione i mniej wypadają. Dzięki Amli włosy kobiet Orientu są sprężyste, zdrowe i błyszczące.

Witajcie! Chciałabym przedstawić Wam jeden z moich ulubionych sposobów indyjskiej pielęgnacji, a mianowicie pielęgnację włosów indyjskimi olejkami. Indyjskie kobiety pielęgnują włosy olejami z indyjskich roślin, zawierającymi wyciągi z różnych indyjskich ziół, aby włosy wyraźnie wzmocnić, wygładzić, sprawić, żeby nie wypadały, żeby nie dotknął nas problem łupieżu czy też nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy. Tak naprawdę jest mnóstwo rodzajów oleju i na każdy problem skóry głowy znajdziemy odpowiedni olej. Moim ulubionym - olejem wszech czasów - jest najbardziej popularny olej w Indiach: olej amla.

Olej amla jest olejem, który zawiera wyciąg z owoców amli. Olej ten sprawia, że włosy stają się sprężyste, błyszczące, zdrowe. Jest to najpopularniejszy olej w Indiach i każda kobieta niezależnie od swojego statusu czy też miejsca zamieszkania wie czym jest olej z owoców amli i go stosuje. Amla jest to owoc będący odpowiednikiem naszego agrestu, jego pełna nazwa to amalaki, jest to tzw. agrest indyjski. Sprawia, że włosy są sprężyste, zdrowe, błyszczące. Po jego zastosowaniu ma się wrażenie, że włosy są bardzo głęboko odżywione od środka. Włosy jakby tworzyły błyszczącą taflę. Ma bardzo świeży zapach, trochę babciny. Ma swoich zwolenników, jak i przeciwników, ponieważ zapach jest rzeczywiście charakterystyczny i albo się go lubi, albo nie jest się w stanie go zdzierżyć. Natomiast jego właściwości są bardzo skuteczne, mimo że nie jestem fanką jego zapachu.

Stosuję go od roku, trzy razy w tygodniu, w zasadzie przy każdym myciu włosów, i widzicie jak dużo go jeszcze zostało, jest bardzo wydajny. Ten olej zawiera również wyciąg z henny i przeznaczony jest dla włosów od ciemnego blondu po czarny kolor, bardzo pogłębia kolor włosów, nie nadaje innego koloru, nie zmienia go, natomiast wydaje mi się, że przez to głębokie odżywienie włosów, ich kolor wydaje się głębszy i połysk jest ciemniejszy. Na tym filmiku pewnie tego nie widać, natomiast ja z moich włosów jestem bardzo zadowolona.

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl