Konkursy

Wszystkich miłośników zakupów w Helfy zapraszamy do urodzinowego konkursu. Z okazji 10 lat istnienia naszego sklepu mamy dla Was 10 zestawów nagród. Poznaj proste zasady, jak je zdobyć.

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2017-11-06

Przygotuj prostą poradę i zdobądź nowości: bambusową szczoteczkę do zębów wraz z etui marki Mohani Tree! To poszukiwane nowości na rynku, zgodne ze światowymi trendami. Zestawy trafią aż do 10 osób!

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2017-10-10

Pakując się na wakacje, z rozwagą dobierasz niezbędne kosmetyki, aby ograniczyć ilość zabieranego bagażu. Pokaż nam na zdjęciu, jak wygląda zawartość Twojej wakacyjnej kosmetyczki i wygraj zestaw nagród z jednego z rejonów świata. Aż 4 osoby wygrywają!

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2016-08-07

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 8 zestawów kosmetyków marki Mohani.Wystarczy opisać, jak to się stało, że zaczęłaś stosować kosmetyki naturalne. Dlaczego się nimi zainteresowałaś i co zadecydowało o tym, że je stosujesz?

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2015-03-18

Zdobądź 1 z 3 zestawów ekologicznych środków czystości Feel Eco! Zadanie jest bardzo proste: opisz dowolny ekologiczny sposób dbania o czystość w domu!

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2014-09-24

Wejdź na naszego bloga i weź udział w konkursie! Do wygrania dla każdego 15% rabat na zakupy w sklepie Helfy. Oprócz tego jedną osobę nagrodzimy bonem zakupowym o wartości 100 zł!

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2014-03-10

Znajdź na naszym blogu ukryte pytanie, wyślij nam odpowiedź i wygraj zakupy w sklepie Helfy o wartości 150 zł.

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2013-11-12

Zapraszamy na bloga Nuneczki, która systematycznie tworzy go już od roku, uzyskując z każdym dniem coraz większą liczbę fanów. Z tej okazji blogerka i sklep Helfy.pl organizują konkurs z kosmetycznymi nagrodami od firmy BIOSELECT.

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2013-10-31

Zapraszamy na profil Helfy.pl na Facebooku, na którym czeka proste zadanie konkursowe dotyczące Tygodnia z szamponami Organicum. Do wygrania szampony stymulujące wzrost włosów! Liczymy na Waszą kreatywność:)

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2013-09-23

Wspólny konkurs sklepu Helfy i bloga http://naratunekwlosom.blogspot.com/. Celem naszej inicjatywy jest poznanie jak największej liczby pomysłów na naturalne powstrzymanie wypadania włosów i wyłonienie najbardziej wartościowych metod.

Data zakończenia: 
Konkurs zakończony 2013-07-21
Strony
Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl