naturalne oczyszczanie organizmu

Przetworzone jedzenie oraz używki takie jak papierosy i alkohol sprawiają, że ludzki organizm jest pełny toksyn i zbędnych substancji, choć być może na pierwszy rzut oka tego nie odczuwamy, bądź nie zdajemy sobie sprawy, że nasze dolegliwości spowodowane są właśnie nagromadzeniem zbytecznych toksyn w organizmie. Być może doszukujemy się w sobie najróżniejszych chorób, a nie pomyśleliśmy o tym, że potrzebujemy po prostu uwolnienia od toksycznych substancji?


Czy wiesz, że istnieją kraje, w których ludzi nie dotykają choroby serca? Czy wiesz, że są kraje, których mieszkańcy pozostają zdrowi i szczupli? Bynajmniej do takiego miejsca nie należy Polska. Stwierdzenie, że wszystkie choroby serca oraz otyłość spowodowane są toksynami, byłoby przesadą. Jednak warto się zastanowić, czy chemia zawarta w codziennie spożywanym przez nas wysoko przetworzonym pożywieniu oraz na przykład mocno zanieczyszczone, miejskie powietrze, nie są jednymi z głównych przyczyn najróżniejszych dolegliwości XXI wieku. Co, jeśli otyłość i zaburzenia trawienia, są spowodowane zanieczyszczeniem organizmu? Co, jeśli skutkiem tego zanieczyszczenia jest osłabienie, spadek odporności, problemy z zasypianiem i koncentracją, brak energii oraz nadprogramowe kilogramy, szara cera i słabe, łamliwe włosy? To znak, że nasz organizm woła o oczyszczenie.


Detoks organizmu poprawi samopoczucie, ogólny stan zdrowia oraz nierzadko pomoże się uporać z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Nie biegnij jednak od razu do apteki po szereg suplementów ze słowem „detoks” w nazwie. Równie skutecznie, a przy tym zdrowsze, jest naturalne oczyszczanie organizmu.


Naturalne oczyszczanie organizmu – na czym polega?

Naturalne oczyszczanie organizmu musi obejmować kilka elementów: oczyszczenie jelit, przywrócenie równowagi flory bakteryjnej układu pokarmowego i dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych przyjmowanych z pokarmem i płynami.

Naturalne oczyszczanie organizmu – wskazówki:

  • pij dużo wody mineralnej, zielonej herbaty, soków ze świeżych owoców i koktajli owocowych i warzywnych. Unikaj kawy i czarnej herbaty oraz alkoholu
  • zrezygnuj ze słodyczy – zastąp je owocami
  • nie pal papierosów – organizm należy oczyścić również z nikotyny, więc jednoczesne palenie mija się z celem
  • wybieraj pełnowartościowe produkty bogate w zdrowe tłuszcze.

Chyawanprash 500g

[Nr kat. DAB-002]
cena: 26,90 zł
cena w : 24,21 zł
Minimalna cena możliwa do uzyskania
w programie rabatowym I love Helfy.
Dowiedz się więcej o programie >>
opinie: 37
4.60606
masa netto:
500g
dostępność:
few
Obrazek użytkownika wgdiana
Chyawanprash 500g
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Pomimo krótkiego stosunkowo czasu przyjmowania tego specyfiku już czuję poprawę samopoczucia .Czuję w sobie więcej energii i siły. Jestem znacznie spokojniejsza ,lepiej sypiam.Ponadto minęły zaparcia ,czuję się lżejsza poprawiła się cera, zniknęły obrzęki pod oczami ,no i chce mi się żyć.
Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl