Wskazówki i opinie

Od początku istnienia naszego sklepu otrzymujemy od naszych Klientów bardzo dużo zapytań dotyczących oferowanych przez nas produktów, ich właściwości oraz zasad ich stosowania. Wiele osób pyta się także o sugestie dotyczące pielęgnacji oraz o porady kosmetyczne. Na podstawie tych pytań opracowaliśmy listę wskazówek, które są pogrupowane w odpowiednie działy tematyczne. Znajdą w nich Państwo praktyczne informacje i wskazówki dotyczące produktów, ich właściwości, zasad ich stosowania, a także autentyczne opinie klientek na temat poszczególnych kosmetyków naturalnych.

Jak znaleźć interesującą nas wskazówkę?

W lewej części tej strony znajduje się menu „Wskazówki”. W nim znajduje się lista wskazówek pogrupowana w odpowiednie działy tematyczne. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć potrzebnej wskazówki, to prosimy o kontakt na podany w stopce adres e-mail. Nasz dział porad postara się Państwu odpowiedzieć w możliwe krótkim czasie na zadane pytania.

Opinie na temat polecanych produktów

Pod każdą wskazówką znajdują się oryginalne opinie Klientek dotyczące produktów, które są z nią związane. Mamy nadzieję, że będą one pomocne przy wyborze kosmetyków i innych produktów pasujących do Państwa wymagań oraz potrzeb. Mogą Państwo przejść do szczegółowego opisu danego produktu (klikając zdjęcie produktu) lub też od razu umieścić wybrany produkt w koszyku.

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl