Rzuć palenie

1 wpis / 0 nowych
herrbata
Obrazek użytkownika herrbata
Offline
Ostatnio był(a): 4 lata 9 miesięcy temu
Dołączył(a): 25.09.2013
Rzuć palenie

Każdy pragnie wyglądać atrakcyjnie i młodo. Od tego zależy nasze dobre samopoczucie oraz to, jak odbierają nas inni. Dobry wygląd jest przepustką do sukcesu zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Dlatego dbanie o urodę, zwłaszcza dla kobiet jest kwestią bardzo istotną.
Palenie tytoniu (aktywne i bierne) przyczynia się do szybszego starzenia się organizmu, zawałów serca, raka, bezpłodności i wielu innych przykrych dolegliwości. Jednak trzeba pamiętać, że palenie jest nie tylko wrogiem zdrowia, ale także urody.

Dym papierosowy to jedna z najgorszych trucizn. Zawiera on tysiące zidentyfikowanych składników. Poza substancjami smolistymi, nikotyną i tlenkiem węgla, do składników dymu papierosowego zalicza się między innymi arszenik, benzen, benzopiren, metale ciężkie (np. ołów, kadm), cyjanowodór i właściwe dla tytoniu nitrozoaminy.

Czy dym tytoniowy wpływ na włosy? Oczywiście, i jego działanie jest bardzo szkodliwe - działa od wewnątrz, mając negatywny wpływ na obkurczanie się naczyń krwionośnych (cebulki włosów otrzymują mniej substancji odżywczych), a także od zewnątrz, osadzając się na włosach i powodując ich wysuszenie.
W efekcie włosy nadmiernie wypadają, stają się suche osłabione, pozbawione blasku i sprężystości. Są kruche, łamliwe i nie chcą rosnąć - w takim wypadku nawet Anwen nie pomoże ;(
Nie pal, PRAWDZIWA WŁOSOMANIACZKA NIE PALI! Zrób to dla siebie i dla Twoich włosów! Uwierzcie mi, paliłam 8 lat i dobrze pamiętam w jakim stanie były moje kudły ;(
Pozdrawiam :*

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl