Perfumy kobiet Orientu

Powiązane

Perfumy kobiet Orientu
Od stuleci pielęgnacja kobiet Wschodu znacząco odbiegała od pielęgnacji kobiet europejskich. O wiele większą uwagę przykładano do pielęgnacji włosów i ciała, a wszystkie zabiegi wykonywano wręcz z namaszczeniem, przemieniając je w relaksujące rytuały wpływające zarówno na ciało, jak i ducha.Jak wyróżnić się spośród tłumu?

Jednym z najbardziej egzotycznych elementów azjatyckiej dbałości o urodę są… perfumy. Wyróżniają się przede wszystkim niezwykłą formą esencjonalnych, skoncentrowanych olejków. Inne są również aromaty popularne w krajach Orientu – tamtejsze perfumy opierają się przede wszystkim o nuty drzewa sandałowego, piżma, ambry, oudu, kadzidła, mirry, jaśminu, róży. Są to perfumy bardzo głębokie, zmysłowe, natychmiast przywołujące na myśl odległe kraje Wschodu. Ich nuty są tak niepowtarzalne i kuszące, że natychmiast zwracają uwagę, wyróżniając „ubraną w zapach” kobietę z tłumu.


Zapach na wiele godzin

Dzięki oryginalnej formule bazującej na aromatycznych, skoncentrowanych wyciągach z roślin, arabskie perfumy wykazują się bardzo dużą intensywnością i trwałością. W przeciwieństwie do perfum bazujących na alkoholu, nie odparowują i nie tracą aromatu. Olejowa forma sprawia, że zapach „trzyma się” na miejscu i nie traci na intensywności. Tym samym perfumy są niezwykle wydajne – maleńkie opakowanie o pojemności kilkunastu mililitrów wystarcza na długie miesiące stosowania. Jest przy tym poręczne i zawsze można mieć je przy sobie.


Najpiękniejsze flakoniki

Niezaprzeczalnym atutem arabskich perfum są ich unikatowe, misternie zdobione opakowania. W zależności od formy perfum można wybierać spośród drewnianych i mosiężnych puzderek, przez złote, bogato zdobione flakoniki aż do szklanych karafek, od których nie można oderwać wzroku. Przepiękne opakowania dają poczucie luksusu i są ozdobą kosmetyczki czy łazienkowej półki. Dzięki temu są też znakomitym pomysłem na kobiecy prezent, który zachwyci obdarowaną zarówno zapachem, jak i eleganckim opakowaniem.


Bezpieczeństwo dla skóry

Perfumy arabskie są pozbawione alkoholu, zatem nie wysuszają skóry i nie powodują ryzyka podrażnień. Dodatkowo dzięki zawartości prawdziwych roślinnych olejków wpływają kondycjonująco na skórę – nawilżają i zmiękczają.

 

Twoje rabaty
Logo programu

Jesteś miłośnikiem zakupów z rabatem?

Dołącz do klubu rabatowego “I love Helfy”!

Rób zakupy, dziel się opiniami,
udzielaj się na forum
i zyskuj zniżki

Jeśli masz konto na Helfy.pl, Twój program rabatowy już działa!

Dowiedz się więcej lub już teraz Załóż konto

Społeczność Helfy

Społeczność Helfy

Blog Helfy.pl Twitter Helfy.pl Pinterest Helfy.pl Instagram Helfy.pl