koszyk
Kontakt: GG 6604464, info@helfy.pl, (71) 354 1053, 0509 34 35 37. Pon-pią 900-1600

Henna z Amlą - Kasztanowo-Miedziany Brąz

Cena: 29.00 zł
Netto: 23.58 PLN
Numer katalogowy: KHA-028

Parametry

waga:  150g
Ziołowa farba henna z amlą nadaje włosom ciemniejszy odcień, pogłębia naturalna barwę. Dokładnie pokrywa siwe włosy.

Henna z Amlą


Ziołowa farba henna z amlą nadaje włosom ciemniejszy odcień, pogłębia naturalna barwę. Dlatego wynik będzie się różnić w zależności od oryginalnego koloru włosów (włosom ciemnym nadaje odcień od ciemnej czerwieni do ciemnego brązu). Dokładnie pokrywa siwe włosy. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów i skóry głowy. Henna z Amlą nadaje włosom piękny jedwabisty połysk, zostają one zastąpione przez silniejsze i wizualnie zwiększą swoją objętość.

Ważne jest aby przed pierwszym stosowaniem sprawdzić jaki kolor wyjdzie. W tym celu weź kilka kosmyków włosów i nałóż na nie gotową pastę. Im dłużej pozostawisz farbę na włosach tym bardziej intensywny wyjdzie kolor.

Ziołowe farby Khadi nie zawierają konserwantów, wzmacniaczy koloru, utleniaczy ani chemikaliów. Naszym priorytetem jest twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie ziołowe farby Khadi posiadają Certyfikat BDIH, dzięki któremu możesz mieć pewność, że produkty są najwyższej jakości i spełniają surowe wymogi stawiane kosmetykom naturalnym.
   
Farby ziołowe Khadi nadają włosom piękny, intensywny kolor. W związku ze specjalistycznym procesem produkcji farby Khadi działają bardziej intensywnie niż inne farby do włosów - pamiętaj o tym podczas ich stosowania. Dodatkowo zawierają również zioła ajurwedyjskie, które wzmacniają włosy oraz nadają im intensywny blask. Jako, że nasze produkty są naturalne i nie zawierają chemikaliów, nie da się za ich pomocą rozjaśnić włosów. Farby Khadi można mieszać bez ograniczeń. Proporcje zależą od pożądanego odcienia, struktury oraz koloru włosów.

Sposób użycia:

1. Umyj włosy szamponem bez silikonów.
2. Odpowiednią ilość proszku zalej ciepłą wodą o temp. ok 80°C, wymieszaj do uzyskania konsystencji gęstej śmietany.
3. Kiedy mikstura ostygnie, wciąż jeszcze ciepłą nałóż na włosy.
4. Włosy owiń folią i ciepłym ręcznikiem.
5. Pozostaw na głowie od 30 minut do 2 godzin
6. Spłucz włosy ciepłą wodą.
7. Bądź cierpliwa - kolor, w wyniku procesu utleniania, ściemnieje i uzyska intensywniejszy odcień w ciągu kilku dni od farbowania.

Jeśli ziołowy zapach farby jest dla ciebie zbyt intensywny to mozesz dodać 2-3 krople ulubionego naturalnego olejku eterycznego np. wanilowego czy lawendowego. Unikaj olejków rozgrzewajacych takich jak np. cynamonowy.

SKŁAD:
Lawsonia Inermis (Henna), Emblica Officinalis (Amla),  Acacia concinna (Shikakai, Akazie), Acacia catechu (Gerberakazie, Katechu), Titanium Dioxide (Eisenoxid), Syzygium cumini (Jamun), Azadirachta indica (Neem), Eclipta Alba (Bringaraj), Rubia cordifolia (Manjistha), Rosa sinensis (Palash, Hibiskus), Terminalia belerica (Bahera), Symplocos racemosa (Lodhi), Terminalia chebula (Haritaki), Santalum album (Chantan, Sandelholz)

Już spróbowałam.

Trochę mnie zaskoczyła konsystencja, bo ten produkt nie jest tak miałkim pudrem, jak "zwykła" amla, jest nieco bardziej ...ziarnisty. Dlatego trochę trudno mi się nakładało, ale jak dolałam więcej wody, poszło lepiej. Koloru włosów mi nie zmieniło specjalnie, choć siwe gdzieś się poukrywały, nie są tak widoczne. Za to włosy dziś trudno w ryzach utrzymać, takie są puszyste. Nie dodaję niczego, tylko zalewam gorąca wodą, potem nakładam czepek i ręcznik, trzymam ok. godziny.
Autor: nadana

Farbe zmieszalam z ciepla woda, podejrzewam ze mila temperatre 80 stopni, dodalm 2 lyzki stolowe soku z cyryny i odstawilam papke na 9,5 godziny w bardzo cieple mejsce(30 stopni).Farbe trzymalam na wlosach 1,5godziny... i cud.Wlosy koloru rudawo(cieply rudy)miedziano-jasno brazowego.Zysklay na objetosci.Nie zstosowalam 2 stopniowego farbowania,siwe wosy poukrywaly sie, ale faba nie pokryla ich w 100 procentach.Polecam!
Autor: Urszula

Zrobiłam tak jak na opakowaniu jest napisane:zalałam wodą i odstawiłam na 12 godzin, nałożyłam na włosy na 2 godziny i mam piękne rudzielce wpadające w kasztan, są lśniące i pokryły siwe włosy, polecam

Przygotowałam hennę zgodnie z instrukcją, ale nałożyłam na suche włosy (zapomniałam ich umyć przed farbowaniem). Przez dwie godziny siedziałam w stresie czy nie wyjdzie mi zielone szaleństwo na głowie - ale NIE!!! kolorek wyszedł mocny, równo rozłożony, nie ma różnicy między wcześniejszym odrostem a pozostałymi włosami. Po 48 godz. umyłam włosy i kolor się przyciemnił (są bardziej kasztanowe). Niestety włosy się plączą i bez odżywki nie dadzą się rozczesać.
Autor: siaka

zakochana

we własnych włosach :) otóż farbowałam henną wiele lat (dostępnymi w Polsce) później, z braku czasu farbami aż trafiłam na Khadi. Tak pięknych włosów po farbowaniu nie miałam nigdy, myłam już głowę kilkakrotnie a włosy nadal lśnią, kolor jest piękny głęboki, Khadi pokrywa siwe włosy. Przypuszczam, że ten blask jest zasługą amli. Ponadto świetnie się nakłada. Polecam!!!

Podziel się swoją opinią o tym produkcie:

ocena ocena ocena ocena ocena
Ocena:
Podpis:
E-mail:
Nie będzie wyświetlany na stronie
Tytuł:
Twoja opinia*: